Styczeń

Piątek (31.12)- św. Sylwestra
16.30 + Zenona Bazaka – od firmy pogrzebowej

Sobota (01.01) – Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
  9.00 + Józefę Ozimina (3 r śm), +++ z rodz. Ozimina
12.00 + Irenę Komorowską (10 r śm)

Niedziela (02.01)
 
9.00 + Grażynę Mojecką (1 r śm), Władysława Mojeckiego
12.00 W intencji Marianny Kojacz w 70 r urodzin

Poniedziałek (03.01)
8.00 1/ + Mariana Majeckiego
        2/ + Leokadię Moręgiel (4 r śm)

Wtorek (04.01)
8.00 + Mariana Kosmalę – od Anny Gębura z rodziną
Spotkanie kolędowe
17.00 W intencji rodzin z ul Chabrowej od PP Ptak nr 2 do PP Adach nr 31

Środa (05.01)
8.00 + Tomasza Barczyka
Spotkanie kolędowe
17.00 W intencji rodzin z ul Chabrowej od PP Anioł nr 100 do końca ul. Chabrowej i rodziny z nowo budowanego Osiedla Chabrowe

Czwartek (06.01)- Uroczystość Objawienia Pańskiego
9.00 + Wincentego, Stanisławę Szyska, Józefę Jamróz
12.00 + Antoniego Olejarczyka (r śm), Józefę, Tadeusza, Bogdana

Piątek (07.01)
8.00 + Michała, Jerzego, Helenę Krężołek, Mirosława Książka (20 r śm)
Spotkanie kolędowe
17.00 W intencji rodzin z Mójczy od PP Kabała nr 2 do PP Olejarczyk nr 17b

Sobota (08.01)
8.00 1/ W intencji Agnieszki w 50 r urodzin
        2/ + Józefa Dudka (r śm), Anielę, Stanisława, Krzysztofa Baran

Spotkanie kolędowe
17.00 W intencji rodzin z Mójczy od PP Muszyńskich i Błaut nr 18 do P Szyszka i dalej do PP Rak 26F

Niedziela Chrztu Pańskiego (09.01)
9.00 + Józefa Parkiet (8 r śm)
12.00 + Edwarda Czarnowskiego – od kolegów z pracy

Poniedziałek (10.01)
8.00 + Mariana Kosmalę – od rodz. Sceńdo i Pasisz
Spotkanie kolędowe
17.00 W intencji rodzin z ul. Akacjowej, Tęczowej, Nad Lubrzanką i Wiosennej

Wtorek (11.01)
8.00 + Mariannę Wołowiec
Spotkanie kolędowe
17.00 W intencji rodzin z Mójczy od PP Sarek nr 30 do PP Czarnowskich nr 60

Środa (12.01)
8.00 + Mariana Kosmalę – od rodz. Mojeckich
Spotkanie kolędowe
17.00 W intencji rodzin z Mójczy – ul. Skalna i dalej do PP Różyc nr 86)

Czwartek (13.01)
8.00 1/ W int Wnuków: Tomasza i Wiktorii oraz ich rodziców
        2/ + Adama, Anielę, Henryka Bąk, Zofię, Stefana Wojtyna
Spotkanie kolędowe
17.00 W intencji rodzin z Mójczy od PP Skrzyniarz nr 87b do PP Pisarczyk nr 113

Piątek (14.01)
8.00 1/ + Stanisława Armańskiego – gregorianka 1
        2/ + Stanisława, Stefana, Marię Kumorowskich, Anielę,
               Jana Krężołków, Marię, Jakuba Janyst
Spotkanie kolędowe
17.00 W intencji rodzin z Mójczy od PP Załęckich do PP Nowaczek i dalej do końca Mójczy oraz z Żabiej

Sobota (15.01)
8.00 1/+ Stanisława Armańskiego – gregorianka 2
2/ + Mariana Kosmalę – od rodziny Kołomańskich

Niedziela (16.01)
9.00 + Stanisława Armańskiego – gregorianka 3
12.00 W intencji Zuzanny Bąk w 2 r urodzin i jej rodziców

Poniedziałek (17.01)- św. Antoniego
8.00 1/ + Stanisława Armańskiego – gregorianka 4
        2/ + Andrzeja Matałowskiego (1 r śm), Weronikę, Władysława  Matałowskich, +++ z rodz. Tokarskich i Matałowskich

Wtorek (18.01)
8.00 1/ + Stanisława Armańskiego – gregorianka 5
        2/ + Stanisławę Walczak – od córki Zofii z mężem Andrzejem

Środa (19.01)- św. Józefa Sebastiana Pelczara
8.00 1/ + Stanisława Armańskiego – gregorianka 6        
        2/ + Wacława, Eugenię Haba, Jana, Anielę Krężołek, Franciszka Różyc

Czwartek (20.01)
8.00 1/ + Stanisława Armańskiego – gregorianka 7
        2/ + Helenę Mojecką (16 r śm)

Piątek (21.01) – św. Agnieszki
8.00 1/ + Stanisława Armańskiego – gregorianka 8
        2/ + Wiesława Biernata (3 r śm)
       3/ W int Haliny i Włodzimierza Pawłowskich w 11 r małżeństwa

Sobota (22.01)
8.00 1/ + Stanisława Armańskiego – gregorianka 9
2/ + Sylwestra Poselska – od wnuka Marcela

Niedziela (23.01)
 
9.00 + Stanisława Kumora (18 r śm), Jolantę Kumor, Eugenię Goraj
12.00 + Stanisława Armańskiego – gregorianka 10

Poniedziałek (24.01) – św.  Franciszka Salezego
8.00 1/ + Stanisława Armańskiego – gregorianka 11
        2/ + Stanisławę Walczak – od wnuka Wojciecha

Wtorek (25.01) – Nawrócenie św. Pawła
8.00 1/ + Stanisława Armańskiego – gregorianka 12
        2/ + Bogdana Morąga

Środa (26.01) – św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa
8.00 1/ + Stanisława Armańskiego – gregorianka 13
        2/ + Tomasza Majeckiego – od rodz. Stachurskich

Czwartek (27.01)
8.00 1/ + Stanisława Armańskiego – gregorianka 14
        2/ + Andrzeja Pyszczyńskiego – od rodz. Mojeckich i Cedro

Piątek (28.01)- św. Tomasza z Akwinu
8.00 1/ + Stanisława Armańskiego – gregorianka 15
        2/+ Andrzeja Pyszczyńskiego – od  uczestników pogrzebu

Sobota (29.01)
  8.00 1/ + Stanisława Armańskiego – gregorianka 16
          2/ + Czesława Wójcika (1 r śm) – od żony z dziećmi

Niedziela (30.01)
 
9.00 + Genowefę, Franciszka, Stanisława Szyszka
12.00 W intencji Doroty i Zbigniewa w 25 r małżeństwa

Zagórze

Piątek (31.12)- św. Sylwestra
18.00 1/ + Władysławę Stachura – od Jolanty, Waldemara Bakalarzów z rodz
          2/ + Mariana Wołowca

Sobota (01.01) – Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
7.00 W intencji Rycerstwa Niepokalanej
10.30 + Stefanię Zając (7 r śm)

Niedziela (02.01)
7.00 Dziękczynna za wyprowadzenie z kryzysu z prośbą o dalszą Bożą opiekę
10.30  W intencji Elżbiety i Dariusza Kubiec w 35 r małżeństwa

Poniedziałek (03.01)
18.00 + Marię, Bolesława, Witolda Piaseckich

Wtorek (04.01)
  18.00 + Irenę Dorosińską – od Zbigniewa Kołodzieja

Środa (05.01)
18.00 + Edwarda (20 r śm), Halinę Mojeckich

Czwartek (06.01)- Uroczystość Objawienia Pańskiego
7.00 + Franciszka Ciesielskiego
10.30 + Włodzimierza Kołodzieja, +++ z rodziny

Piątek (07.01)
18.00 + Alinę Kubicką, Irenę Dorosińską – od rodziny

****************

Niedziela Chrztu Pańskiego (09.01)
7.00 + Stefana Krawczyka
10.30 + Stefanię, Henryka Sobaś

Poniedziałek (10.01)
18.00 + Irenę Dorosińską – od rodz. Kołodziejów, Krężołków i Szyska

Wtorek (11.01)
18.00 W intencji Wiktorii Knaź w 1 r urodzin    

Środa (12.01)
18.00 + Jana Kubca      

************

Niedziela (16.01) 
7.00
10.30 + Stanisława Bednarskiego (14 r śm)

Poniedziałek (17.01) – św. Antoniego
18.00 + Wiesława Wójcika

Wtorek (18.01) Spotkanie kolędowe
18.00 W intencji Rodzin z ul Prostej
         (strona prawa w kierunku kościoła)

Środa (19.01) Spotkanie kolędowe
18.00 W intencji Rodzin z ul Prostej
         (strona lewa w kierunku kościoła)

Czwartek (20.01) Spotkanie kolędowe
18.00 W intencji Rodzin z Osiedla Świerkowego

Piątek (21.01) Spotkanie kolędowe
18.00 W intencji Rodzin z ul Zagórskiej i Prochownia
          (strona prawa w kierunku kościoła)

Sobota (22.01) Spotkanie kolędowe
18.00 W intencji Rodzin z ul Zagórskiej i Prochownia
          (strona lewa w kierunku kościoła)

Niedziela (23.01)
 
7.00 + Jana Karysia (r śm)
10.30 W int prawnuczek Mai, Nadii, Laury oraz Leny

Poniedziałek (24.01) Spotkanie kolędowe
18.00 W intencji Rodzin z ul Wikaryjskiej

Wtorek (25.01) Spotkanie kolędowe
18.00 W intencji Rodzin z ul Sybiraków

Środa (26.01) – św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa
18.00 + Ewę Górską – od Jerzego i Małgorzaty Pająków

**************

Niedziela (30.01)
  7.00 + Helenę, Jana Molendowskich
10.30 + Stanisława Armańskiego – gregorianka 17