Archiwum kategorii: Intencje mszalne

Intencje mszalne – październik

03– 31.10. 2021r.

MÓJCZA


 Niedziela (03.10)
 
9.00 + Stanisława Kwiatkowskiego (16 r śm), Józefa (32 r śm), Anielę Jamróz, +++ z tych rodzin
12.00 W int Martyny i Daniela Szymoniak w 5 r małżeństwa

Poniedziałek (04.10)- św. Franciszka z Asyżu
17.00 + Zenona Bazaka – od pracowników firmy GOTEX

Wtorek (05.10) – św. Faustyny
17.00 + Irenę Zięba (1 r śm)

Środa (06.10) – św. Brunona
17.00 + Anielę, Wacława, Stanisława Leszczyńskich, Andrzeja, Stanisława Nowaczków

Czwartek (07.10) – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
17.00 W intencji budowy kościoła i za ofiarodawców

Piątek (08.10)
17.00 W intencji Genowefy Pulut w 90 r urodzin – od dzieci

Sobota (09.10)
17.00 W intencji Eugeniusza i Weroniki Mojeckich w 60 r małżeństwa

Niedziela (10.10)
  9.00 + Henryka, Janinę Kojacz
12.00 + Stefana, Mariannę, Zdzisława Świercz, Bronisławą, Józefę, Edwarda Czarnowskich

Poniedziałek (11.10)- św. Jana XXIII
17.00 + Władysława, Weronikę Matałowskich

Wtorek (12.10)
17.00 + Helenę, Franciszka Koźbiał

Środa (13.10) – Dzień Fatimski
19.30 Różaniec
20.00 1/ W intencji dzieci i wnuków o życie w łasce Bożej
          2/ + Helenę Wołowiec – gregorianka 12

Czwartek (14.10)
17.00 + Stanisława, Wincentego Szyska, ks. Edwarda Nowaka

Piątek (15.10)- św. Teresy od Jezusa
17.00 + Annę, Mariannę Buk, Krystynę Broniś

Sobota (16.10) – św. Jadwigi
17.00 W intencji Haliny i Sławomira rak w 40 r małżeństwa

Niedziela (17.10) 
9.00 + Zofię Surowiec (2 r śm)  
12.00 + Władysława Pyczka (4 r śm), Władysławę Pyczek

Poniedziałek (18.10) – św. Łukasza
17.00 + Janusza (6 r śm), Kruka (r śm), Helenę Kruk

Wtorek (19.10)
17.00 + Józefę, Wincentego Adamie

Środa (20.10)
17.00 + Stanisława Szyszkę – od sióstr 

Czwartek (21.10)
17.00 + Krystynę (r śm), Stanisława Karyś, Jana Cedro

Piątek (22.10)- św. Jana Pawła II
17.00 1/ W intencji Wiesława i Małgorzaty Ogrodnik w 25 r małżeństwa
         2/ + Stanisława, Annę Różyc, Władysława, Anielę, Grażynę Mojeckich, Krystynę Borek, Józefę Sceńdo

Sobota (23.10)
17.00 + Marię, Jana Parkita, Teresę, Władysława Wiktorów, Bronisławę, Stanisława Krężołek, Mariannę, Franciszka Salamon

12.00 chrzest

Niedziela (24.10)
 
9.00 + Jana Biernata, Józefa, Jana, Antoninę, Józefa, Katarzynę, Annę, +++ z rodz. Biernatów, Kozubków
12.00 W intencji mamy Ireny i Krystyny

Poniedziałek (25.10)
17.00 + Mariannę, Eugeniusza Żurowskich, Mirosława Żurowskiego, +++ z rodz. Adamców i Żurowskich

Wtorek (26.10)
17.00 + Agnieszkę, Tadeusza Łazarz, Mariana, Katarzynę, Kazimierza Musiałów, Zdzisława Musiała

Środa (27.10)
17.00 + Stefana Klimczaka, +++ z rodz. Klimczaków 

Czwartek (28.10) – św. Szymona i Judy Tadeusza
17.00 1/ W int Igora w 1 r urodzin i Aleksandry w 15 r urodzin
          2/ + Anielę Krężołek (2 r śm), Stanisława Florczyka

Piątek (29.10)
17.00 1/ + Stanisławę (25 r śm), Stanisława, Adama Mojeckich, Henryka, Anielę Młynarczyk, Jerzego Ryrak
         2/ + Anielę, Franciszka, Henryka Ogrodnik

Sobota (30.10)
17.00 1/ + Tadeusza Sabata, Mariannę, Michała Górzyńskich
          2/ + Stanisława Ogrodnika (5 r śm)  

Niedziela (31.10)
 
9.00 + Tadeusza (15 r śm), Weronikę Trzpiot
12.00 W int Renaty i Grzegorza Biskupskich w 30 r małżeństwa

Zagórze 

Niedziela (03.10) 
7.00 + Władysławę Stachura – od córki
10.30 + Helenę Wołowiec – gregorianka 2

Poniedziałek (04.10)- św. Franciszka z Asyżu
18.00 1/ + Helenę Wołowiec – gregorianka 3         
2/ + Władysławę Stachura – od rodz. Boryckich, Szysków, Kaczor

Wtorek (05.10) – św. Faustyny
18.00 1/ + Helenę Wołowiec – gregorianka 4  
2/ + Władysławę Stachura – od sąsiadów z rodzinami- Bator, Kubiec, Janyst

Środa (06.10) – św. Brunona
18.00 1/ + Helenę Wołowiec – gregorianka 5
2/ + Władysławę Stachura – od Magdy Glińskiej

Czwartek (07.10) – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
18.00 1/ + Helenę Wołowiec – gregorianka 6         
2/  W intencji Rycerstwa Niepokalanej

Piątek (08.10)
18.00 + Helenę Wołowiec – gregorianka 7

Sobota (09.10)
18.00 + Helenę Wołowiec – gregorianka 8

Niedziela (10.10) 
7.00 + Jana, Stanisławę, Jana
10.30 + Halinę, Edwarda Mojeckich
15.00 w kościele św. Trójcy w Kielcach + Helenę Wołowiec – gregorianka 8

Poniedziałek (11.10)- św. Jana XXIII
18.00 + Helenę Wołowiec – gregorianka 10

Wtorek (12.10)
18.00 + Helenę Wołowiec – gregorianka 11   
     
Środa (13.10) – bł. Honorata Koźmińskiego
18.00 W intencji członków Koła Różańcowego MB Fatimskiej

Czwartek (14.10)
18.00 1/ + Helenę Wołowiec – gregorianka 13
2/ + Stanisławę, Józefa, Mariannę, Jana Duda, Jana Karysia, Janinę, Zygmunta, Waldemara Pałygów

Piątek (15.10)- św. Teresy od Jezusa
18.00 + Helenę Wołowiec – gregorianka 14

Sobota (16.10) – św. Jadwigi
18.00 + Helenę Wołowiec – gregorianka 15

Niedziela (17.10) 
7.00 + Jana, Stanisławę, Jadwigę, +++ z rodziny
10.30 + Helenę Wołowiec – gregorianka 16

Poniedziałek (18.10)- św. Łukasza
18.00 1/ + Helenę Wołowiec – gregorianka 17
          2/ W intencji członków Koła Różańcowego św. Faustyny

Wtorek (19.10)
18.00 1/ + Helenę Wołowiec – gregorianka 18
          2/ + Józefa Banasika

Środa (20.10)
18.00 1/ O Boże bł w rodz. Delewskich o pomyślność w prowadzeniu firmy oraz w intencji rodziców
          2/ + Helenę Wołowiec – gregorianka 19

Czwartek (14.10)
18.00 1/ + Helenę Wołowiec – gregorianka 20         
2/ + Władysławę Stachura – od rodz. Woźnica, Beaty Justyny, Agnieszki, Karoliny, Pawła

Piątek (22.10)- św. Jana Pawła II
18.00 1/ + Helenę Wołowiec – gregorianka 21
          2/ + Bronisława, Mariannę, Władysława Perońskich

Sobota (23.10)
18.00 1/ + Helenę Wołowiec – gregorianka 22
          2/ W intencji Marka i jego rodziny – od mamy

Niedziela (24.10) 
7.00 + Helenę Wołowiec – gregorianka 23
10.30 + Feliksę, Jacka Stawiarskich

Poniedziałek (25.10)
18.00 1/ + Helenę Wołowiec – gregorianka 24
          2/ + Stanisława, Józefę Broniś, Zofię Chmura, Agnieszkę Bieniek

Wtorek (26.10)
18.00 1/ + Helenę Wołowiec – gregorianka 25
          2/ + Helenę Jeziorską – od Anny Sarek z rodziną

Środa (27.10)
18.00 1/ + Helenę Wołowiec – gregorianka 26
          2/ + Helenę Jeziorską – od Bożeny Pawlik z rodziną

Czwartek (28.10) – św. Szymona i Judy Tadeusza
18.00 1/ + Helenę Wołowiec – gregorianka 27
2/ + Tadeusza Wójcika

Piątek (29.10)
18.00 1/ + Helenę Wołowiec – gregorianka 28
          2/ + Tomasza Pawlika (r śm)

Sobota (30.10)
18.00 1/ + Helenę Wołowiec – gregorianka 29
          2/ + Mirosława Białka (10 r śm)

Niedziela (31.10) 
7.00 + Roberta, Sławomira, Wiesława Janaszek
10.30 + Helenę Wołowiec – gregorianka 30